Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncerty w przyszłym roku

  Autor: (jan)

  2001-06-22, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Nie będzie w tym roku imprez koncertowych na chłapowskim klifie. Tak zadecydowali członkowie Rady Sołeckiej. - Rozmowy prowadzone pomiędzy właścicielami gruntów i organizatorami koncertów nie przyniosły oczekiwanych ...

  Nie będzie w tym roku imprez koncertowych na chłapowskim klifie. Tak zadecydowali członkowie Rady Sołeckiej.

  - Rozmowy prowadzone pomiędzy właścicielami gruntów i organizatorami koncertów nie przyniosły oczekiwanych rezultatów - poinformował nas Jan Potrykus, sołtys Chłapowa. - Zainteresowani nie wykazali chęci współpracy i osiągnięcia koniecznych kompromisów.
  Reprezentanci mieszkańców twierdzą, że nie mogli zgodzić się na imprezy, które nie spełniałyby wszystkich wymaganych warunków i oczekiwań chłapowian.

  - Planujemy ponownie rozpocząć rozmowy z zainteresowanymi stronami już we wrześniu - mówią członkowie Rady Sołeckiej. - Tak, aby koncerty mogły się odbyć w przyszłym sezonie letnim i uatrakcyjnić wczasowiczom pobyt w naszej miejscowości.
  Niezależnie od inicjatywy mieszkańców powstaje w Chłapowie miasteczko country. Jest ono zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie wąwozu Rudnik. Mają się tu odbywać imprezy m.in. przy muzyce irlandzkiej i country.

  Sonda

  Działalność pozakościelna księdza Jankowskiego jest:

  • drażni mnie ze względu na osobę prałata (42%)
  • drażni mnie, jak każda dodatkowa działalność księży (25%)
  • wspaniała, brawo że komuś się chce (18%)
  • jest mi obojętna (7%)
  • czymś normalnym (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.