Wybierz region

Wybierz miasto

  Piłkarskie gwiazdy

  Autor: (jan)

  2001-06-29, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Kaszuby Połchowo pokonały drużynę gwiazd pomorskiej piłki 6:3 (3:1). W sobotę zagrają z Arką Gdynia. Deszcz i silny wiatr pokrzyżowały nieco szyki organizatorom Święta Piłki, które miało w Połchowie trwać przez całą ...

  Kaszuby Połchowo pokonały drużynę gwiazd pomorskiej piłki 6:3 (3:1). W sobotę zagrają z Arką Gdynia. Deszcz i silny wiatr pokrzyżowały nieco szyki organizatorom Święta Piłki, które miało w Połchowie trwać przez całą dobę.

  Odbyły się jedynie dwa mecze: rezerwy Kaszub pokonały w ostatniej potyczce B-klasy Kuźnicę/Hel 6:1, natomiast w nieco skróconym spotkaniu (2x40 min) pierwszy skład rozgromił drużynę pomorskich gwiazd 6:3. Bramki strzelali: dla gospodarzy - Mariusz Sinkiewicz (2), Jacek Zagórski (2), Marek Pieper i Wojciech Krzebietka; dla gości - Daniel Dubicki, Michał Biskup i Tomasz Korynt. W drużynie gwiazd zagrali także Jan Buchalski, Jacek Pietrzykowski, Adam Walczak, Ryszard Szewczyk, Mieczysław Gierszewski, Janusz Szewczyk, Zbigniew Bieliński, Mieczysław Rajski, Roman Józefowicz, Zbigniew Kaczmarek i Stefan Kliński.
  Połchowscy działacze postanowili przedłużyć świętowanie także na tę sobotę. Od godz. 13 w turnieju walczyć będą trampkarze, o godz. 17 zacznie się pokaz skoków przez przeszkody (konie ze stadniny Romana Jackiewicza), natomiast o godz. 18 mecz z nowym drugoligowcem, Arką Gdynia.

  Sonda

  Działalność pozakościelna księdza Jankowskiego jest:

  • drażni mnie ze względu na osobę prałata (42%)
  • drażni mnie, jak każda dodatkowa działalność księży (25%)
  • wspaniała, brawo że komuś się chce (18%)
  • jest mi obojętna (7%)
  • czymś normalnym (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.