Grand Prix Gminy Krokowa 2015. Piąty turniej wygrywa Ryszard Bolda, Chłapowo | ZDJĘCIA

P.
Grand Prix Gminy Krokowa 2015
Grand Prix Gminy Krokowa 2015 Ryszard Białk
Grand Prix Gminy Krokowa (2015) w mocno okrojonym składzie. Piąty turniej tenisa stołowego zdziesiątkowała grypa i obowiązki służbowe. Niepokonanym zwycięzcom piątego turnieju został Ryszard Bolda (Chłapowo).

Grand Prix Gminy Krokowa (2015)w tenisie stołowym - piaty turniej w niedzielne przedpołudnie zgromadził zaledwie ośmiu zawodników.
- Powód: grypa, obowiązki służbowe i rodzinne - wylicza Ryszard Białk z Wichra Wierzchucino.

Organizatorzy zadecydowali więc, że rozgrywki przeprowadzone zostaną systemem każdy z każdym.

Piąty turniej tenisowego Grand Prix Gminy Krokowa oraz wszystkie mecze wygrał Ryszard Bolda z Chłapowa. O drugim miejscu zdecydował bezpośredni mecz.
- W którym Ryszard Śliwiński z Władysławowa okazał się lepszy od Dariusza Białka ze Strzelna - wyjaśnia Ryszard Białk.

Poza podium znalazł się Jakub Struk z Brzyna, który zachował jednak przodownictwo w klasyfikacji generalnej tenisowego cyklu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

A w czołówce zaszły zmiany: pod nieobecność Stanisława Czoski z Rybna na 2 miejsce wysunął się Ryszard Bolda, a na 3 miejscu uplasował się Ryszard Śliwiński.