Kamienica Królewska - MKS Władysławowo 6:4 (3:1). Porażna na start. Gol jak z cyrku | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysztof Hoffmann
MKS przegrywa na wyjeździe z Kamienicą
MKS przegrywa na wyjeździe z Kamienicą Kamienica Królewska
MKS Władysławowo w meczu na szczycie nie poradził sobie z Kamienicą Królewską i tym samym od porażki zaczął rundę rewanżową piątej ligi. Piłkarze Sobiesława Przybylskiego zbyt późno przebudzili się by odrabiać straty. Pierwszy gol dla gospodarzy wpadł po ekwilibrystycznym wykonaniu rzutu z autu. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

MKS Władysławowo po jesieni zajmował drugie miejsce w tabeli ligowej. Pierwsza kolejka rundy rewanżowej to wyjazd na teren Kamienicy Królewskiej - ekipy pretendującej do pierwszej trójki. Stan murawy gospodarzy naprawdę pozostawiał wiele do życzenia. Choć trudno w tym przypadku mówić w ogóle o murawie...

Do spotkania goście przystąpili bez kilku kluczowych graczy. Mecz rozpoczął się dla gości najgorzej jak mógł. W 4 minucie gry piłkę w pole karne z autu wyekspediował zawodnik Kamienicy. Zrobił to w nietuzinkowy sposób, bo przy wyrzucie wykonał widowiskowe salto. Futbolówka po zamieszaniu w szesnastce trafiła do siatki MKS Władysławowo.

Wyrównanie przyszło w 20 minucie - autorem gola Dawid Czerwionka. Po czerwonej kartce dla snajpera gospodarzy miało być łatwiej. Niestety, nie było.

Przed przerwą Kamienica Królewska jeszcze dwa razy trafiała do siatki - obie bramki wpadły po rzutach wolnych.

Po godzinie gry było już 5:1. Dziesięć minut później - 6:1. To dopiero obudziło ekipę Sobiesława Przybylskiego. W dziesięć minut udaje się zaledwie zmniejszyć rozmiary porażki. Mecz zakończył się rezultatem 6:4 dla Kamienicy. Tym samym piłkarze znad morza stracili pozycję wicelidera.

W ten weekend MKS Władysławowo pauzuje. Może i dobrze...

Kamienica Królewska - MKS Władysławowo 6:4 (3:1)