Liga gminy Puck - 8. kolejka sezon 2013/14 - Puma Darzlubie

p.
Liga Gminy Puck
Liga Gminy Puck Gmina Puck
Liga gminy Puck - ósma kolejka sezonu 2013/14. W gminie Puck rozegrano dwa spotkania. Kłos Werblinia podjął Husarię Gnieżdżewo, a Start Mrzezino II Pumę Darzlubie. Liderem jest zespół z Darzlubia.

Liga gminy Puck rozegrała swoją ósmą kolejkę sezonu 2013/14. Kłos Werblinia podjął Husarię Gnieżdżewo i szczęśliwie wywalczył jeden punkt.
Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0:1, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Bramki strzelali - dla Kłosa: M. Radtke, dla Husarii: M.Tarnowski - po dwie.

Liga gminy Puck - druga kolejka bez Pumy Darzlubie

Start Mrzezino II gościł lidera - Pumę Darzlubie. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, gdy goście zaaplikowali Startowi cztery bramki.

Ale mrzezińskie rezerwy nie dały za wygraną i w drugiej odsłonie spotkania pokazały, że walczyć trzeba do końca. Jednak dwie bramki strzelone przez B.Busza i M.Rosina to było za mało, by myśleć choćby o jednym punkcie.
Zwłaszcza, że goście w drugiej połowie spotkania rozegranego w ramach ligi gminy Puck dorzucili piąte trafienie (gole dla Pumy Darzlubie zdobyli: Ł. Białk i G. Breske - po dwa - oraz K. Mudlaf).