Ligowa kolejka w klasie okręgowej. Sprawdź, jak poszło naszym

Roman Kościelniak
MKS Władysławowo
MKS Władysławowo Roman Kościelniak
Ligowa kolejka dla naszych zespołów była bardzo udana. Miłą niespodziankę przygotował beniaminek, MKS Władysławowo. Start też dobrze zaczął sezon. Sprawdź, jak poszło naszym zespołom.

Dla MKS Władysławowo to było otwarcie marzenie. W pierwszym meczu sezonu beniaminek klasy okręgowej pokonał Czarnych Pruszcz Gdański 6:0!
Bramki dla władysławowskiego zespołu zdobyli Błażej Bonk w 10, 47, 70 i 81 minucie, Michał Dybała w 58 min. oraz Przemysław Szymański w 82 min.

Piłkarski serwis powiatu puckiego

Pierwsza ligowa kolejka dla Startu Mrzezino była też udana. Chociaż pierwsza połowa spotkania należała do Czarnych Przemysław. Do szatni na przerwę mrzezinianie schodzili przegrywając 1:3.
- W drugiej części zagraliśmy o wiele lepiej - relacjonuje trener Dariusz Kasprzyk.
Ostatecznie Start wygrał 4:3. Bramki do gospodarzy strzelili: Mateusz Cejnowa (35), Grzegorz Ciesielski (70), Marek Kwaśnik (75), Michał Proch (80).