MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (1:1) ZDJĘCIA, WIDEO

P.
MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń
MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (1:1). Nerwowy i pełen dyskusji z sędzią mecz na własnym boisku, ale na szczęście MKS z kompletem punktów. Zobacz zdjęcia i wideo z meczu 9 kolejki IV ligi (jesień 2014).

MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (1:1) - mecz 9. kolejki IV ligi (jesień 2014). Bramki dla MKS zdobyli: Karol Gojke oraz Błażej Bonk.

- Nareszcie przerwaliśmy passę spotkał bez zwycięstwa - cieszy się trener Bartłomiej Konkel. - Pierwsza część meczu była remisowa, ale po przerwie mieliśmy wyraźną przewagę na boisku. Już teraz myślimy o następnym pojedynku.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!