Start Mrzezino - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:0) - jesień 2014 ZDJĘCIA, FILM

P.
Start Mrzezino - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:0) - jesień 2014. Mecz pełen emocji, które trzymały kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka. Gospodarze w 85 minucie objęli prowadzenie, by pozwolić sobie wydrzeć 3 punkty z kieszeni.

Start Mrzezino - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:0) - jesień 2014,

Pierwsza część spotkania była wyrównana. Żadna ze stron nie potrafiła zmusić bramkarza rywali do kapitulacji. Kibice na największe emocje czekali niemal do końca spotkania. Zaczęło się od bramki strzelonej w 85 minucie przez Marka Piepera, która dała prowadzenie Startowi.

Chwilę później boisko opuścił zawodnik Kaszub, któremu sędzia pokazał czerwony kartonik. Wydawało się, że Start ma już zwycięstwo w kieszeni.

Sytuacja uległa diametralnej zmianie po błędzie Karola Hildebrandta, który pod własną bramką sfaulował napastnika Kaszub. Sędzia pokazał Hildebrandtowi czerwony kartonik oraz podyktował jedenastkę. Krzysztof Skwiercz pewnie umieścił piłkę w siatce, dzięki czemu Kaszuby wyrównały.
Chwilę później bramkę kuriozum wpuścił młody golkiper Startu, któremu piłka przeleciała między rękami. Kaszuby wygrały 2:1.
Internauci nie szczędzą krytycznych uwag pod adresem zawodników Startu. Najwięcej, choć niezasłużenie, dostało się Hildebrantowi. Swój "wkład" w porażkę miał też młody bramkarz oraz pozostali zawodnicy.

Start Mrzezino - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:0) - jesień 2014: zobacz wideo:

Goście przyjechali na derby gminy Puck z solidnym wsparciem ze strony kibiców, którzy przez cały mecz zagrzewali zawodników z Połchowa. To oni zapewnili znakomitą oprawę spotkania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!