Start Mrzezino przegrał z Czarnymi Pruszcz Gdański

Roman Kościelniak
Start Mrzezino - Czarni Pruszcz Gdański
Start Mrzezino - Czarni Pruszcz Gdański Roman Kościelniak
Start Mrzezino spotkał się z Czarnymi Pruszcz Gdański w trzeciej kolejce ligowej klasy okręgowej. Zespół gospodarzy ma na koncie jedną wygraną oraz porażkę, rywale spod Gdańska jeszcze nie zdobyli punktów w tym sezonie.

Start Mrzezino musiał uznać wyższość gości z Pruszcza Gdańskiego. Czarni nie dali mrzezinianom szans na zdobycie gola.
W pierwszej części spotkania goście zdobyli jedną bramkę. Gospodarzom nie udało się wykorzystać ani jednej okazji na zmianę wyniku.
- Ale wierzę, że w po przerwie zagramy lepiej - mówił przed rozpoczęciem drugiej połowy trener Dariusz Kasprzyk.

Piłkarski serwis powiatu puckiego

Niestety, już po chwili Czarni podwyższyli na 2:0. Atak na bramkę gospodarzy nie malał. Efektem kolejne bramki. Ostatecznie Start przegrał z Czarnymi Pruszcz Gdański 0:4.