Gdynia. Rezerwy Sztormu Mosty nie dały rady pokonać juniorów starszych Bałtyku

p.
Nieudana wyprawa rezerw Sztormu. Do przerwy zespół z Mostów przegrywał już 0:3.

Sztorm zagrał na sztucznej nawierzchni gdyńskiego GOSiR-u. A trener Radosław Styn zabrał ze sobą także zawodników, którzy w Sztormie są na testach.

Sztorm rozegrał wewnętrzny spring. Wygrał... Sztorm

Sztormowcy w Trójmieście zmierzyli się z juniorami starszymi Bałtyku Gdynia. Niespodziewanie dla przyjezdnych gospodarze wygrali i to dość wysoko.
- Do przerwy było dla Bałtyku 3:0, a gdy 10 minut po przerwie gospodarze prowadzili już 5:0 trener Radosław Styn zdecydował się na zmianę prawie wszystkich zawodników - relacjonują na swojej stronie sztormowcy. - Wcześniej bramkarz Paweł obronił rzut karny.

Sztorm II: J. Serafin (46' Paweł) - M. Bułach (55' P. Klamrowski), D. Kuplicki (59' A. Stenka, 66' M. Śmiejkowski), A. Stenka (55' G. Talar), P. Piernicki - M. Frankowski (55' K. Pek), M. Turbański (46' J. Przyjemski), M. Kowalewski (55' A. Śliwiński), A. Stempka (55' G. Mudlaff) - K. Zientara (52' M. Dolniak) - A. Spodzieja (55' M. Przyjemski).