Iskra Połczyno - Puma Darzlubie. Liga Gminy Puck - ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Iskra Połczyno - Puma Darzlubie. Liga Gminy Puck
Iskra Połczyno - Puma Darzlubie. Liga Gminy Puck Piotr Niemkiewicz
Iskra Połczyno - Puma Darzlubie 2:2 (Liga Gminy Puck), czyli pechowe spotkanie dla gospodarzy. Iskra przegrała zwycięstwo w ostatnich minutach, a jeden z piłkarzy złamał nos. Zobacz wideo (oraz zdjęcia) i sprawdź jak wpadła bramka.

Iskra Połczyno - Puma Darzlubie 2:2.

To spotkanie gospodarze nie tyle zremisowali, co przegrali. Bo do ostatnich minut prowadzili 2:1, by w samej końcówce stracić dwa punkty na rzecz teamu z Darzlubia.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Pecha miał też jeden z zawodników Iskry Połczyno, który doznał kontuzji. W wyniku zderzenia z kolegą zespołu prawdopodobnie złamał nos.