Jantar Swarzewo - KP Sopot 0:5 (0:0) - jesień 2014: ZDJĘCIA, FILM

P.
Jantar Swarzewo - KP Sopot
Jantar Swarzewo - KP Sopot Piotr Niemkiewicz
Jantar Swarzewo - KP Sopot 0:5 (0:0). Szósta kolejka A klasy sezonu 2014/2015 (jesień 2014) nieprzychylna dla gospodarzy z gminy Puck. Jantarowi zabrakło sił w drugiej połowie, co skrzętnie wykorzystali goście z Trójmiasta.

Jantar Swarzewo - KP Sopot 0:5 (0:0). W szóstej kolejce A klasy (jesień 2014) zespół z gminy Puck nie sprostał gościom. W pierwszej połowie Jantar bronił się dość skutecznie i przypuszczał ataki na bramkę gości. Tyle że akcje nie kończyły się golami.

W drugiej połowie KP Sopot kontynuował walkę, ale gospodarze z każdą chwilą opadali z sił. A kolejne bramki strzelane do siatki Jantara Swarzewo odbierały wolę walki.

- Ciężko wygrać, gdy na ławce rezerwowych nie ma żadnego piłkarza - komentuje trener Zbigniew Lengiewicz.

Jantar Swarzewo - KP Sopot 0:5 (0:0) - jesień 2014, zobacz skrót z meczu:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!