Jantar Swarzewo - OKS Janowo 0:1 (0:1) ZDJĘCIA

P.
Jantar Swarzewo - OKS Janowo
Jantar Swarzewo - OKS Janowo Piotr Niemkiewicz
Jantar Swarzewo - OKS Janowo 0:1. Gospodarze stracili bramkę już w pierwszej części meczu. Po zmianie stron podopieczni Zbigniewa Lengiewicza starali się odwrócić losy pojedynku

Jantar Swarzewo - OKS Janowo 0:1.

Losy pojedynku rozstrzygnęły się jeszcze przed przerwą. Wówczas gościom z Rumi udało się umieścić piłkę w siatce.

Po przerwie gospodarze ruszyli ostro do ataku. Jednak próby rajdów pod bramkę gości były przerywane po przekroczeniu linii środkowej boiska.

Zobacz galerię zdjęć z meczu MKS Władysławowo

Piłkarze OKS Janowo nie rezygnowali z walki. Przez cały czas starali się podwyższyć prowadzenie. Znakomita postawa bramkarza Jantara uchroniła zespół gospodarzy przed stratą kolejnych goli.

Ostatecznie pojedynek zakończył się porażką Jantara 0:1.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!