Klif Chłapowo - Arka Prusewo 2:2 (2:1), jesień 2014: ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Klif Chłapowo - Arka Prusewo 2:2 (2:1)
Klif Chłapowo - Arka Prusewo 2:2 (2:1) Piotr Niemkiewicz
Klif Chłapowo - Arka Prusewo 2:2 (2:1). Do przerwy klub z gminy Władysławowo prowadził jedną bramką. Po wznowieniu gry goście z gminy Krokowa nie odpuścili, co zaowocowało bramką. Zobacz zdjęcia i wideo skrót z meczu.

Klif Chłapowo - Arka Prusewo - mecz siódmej kolejki pomorskiej B klasy zakończył się podziałem punktów.

Gdyby to spotkanie miała tylko jedną połowę, trzy punkty za zwycięstwo zainkasowałby Klif Chłapowo, bo w drugiej odsłonie, to goście z gminy Krokowa pokazali większą wolę walki.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Gospodarze bronili się i przypuszczali ataki na bramkę Arki Prusewo, ale te często kończyły się na formacji obronnej gości lub piłka omijała bramkę.