Konsal Sławoszyno - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:1)

P.
Kaszuby Połchowo wciąż w dobrej formie
Kaszuby Połchowo wciąż w dobrej formie Piotr Niemkiewicz/arch
Konsal Sławoszyno - Kaszuby Połchowo 1:2 (0:1). Trzynasta kolejka B klasy w powiecie puckim szczęśliwa dla lidera z gminy Puck. Konsal walczył, wyrównał, ale to jednak Kaszuby Połchowo wywiozły trzy punkty.

Końcowe rozstrzygnięcie meczu Konsal Sławoszyno - Kaszuby Połchowo nietrudno było przewidzieć. Do outsidera B klasy z gminy Krokowa jechała drużyna liderująca. I faktycznie, niespodzianki nie było, team z gminy Puck zainkasował komplet punktów.

Choć łatwo nie było - m.in. ze względu na ciężką, nierówną murawę.

Kaszuby Połchowo strzeliły 16 bramek rezerwom MKS Władysławowo - pomorski futbol w powiecie puckim

Pierwsza bramkę zdobywają goście - w 29 min. z rzutu wolnego celnie strzela Dariusz Skowron.
- Od tego momentu gra się trochę uspokoiła, jednak w dalszym ciągu wszystko przypominało raczej ligę angielską z lat 80. - komentuje na swojej stronie zespół z Połchowa.

Pierwsza połowa nie przynosi zmiany wyniku. Po wznowieniu gry Kaszuby Połchowo atakują, wypracowują kolejne sytuacje, ale bramki nie padają.

To, co nie udaje się gościom, wychodzi gospodarzom, którzy w 57. min. wykorzystują podbramkowe zamieszanie i wyrównują na 1:1

Porażka nie podłamuje gości, którzy przypuszczają kolejne ataki na bramkę drużyny Konsal Sławoszyno.
- Z rzutu rożnego w 84. minucie dośrodkowuje Darga, a pełniący w tym meczu funkcję kapitana Krzysztof Skwiercz precyzyjnie główkuje nie dając szans bramkarzowi! - relacjonują Kaszuby Połchowo.