Kosakowo. Witosław Krzak mistrzem świata w strzelaniu

Roman Kościelniak
Witosław Krzak na mistrzostwach świata
Witosław Krzak na mistrzostwach świata arch. Witosława Krzaka
Kosakowo. Witosław Krzak został mistrzem świata w strzelaniu podczas zawodów, które odbywały się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tytuł wywalczył wraz z drużyną.

Kosakowo. Witosław Krzak wraz z drużyną został mistrzem świata.

Policjant z komisariatu w Kosakowie startował w Akademickich Mistrzostwach Świata w strzelectwie sportowym, które odbywały się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

To nie pierwszy sukces starszego posterunkowego z Kosakowa. Do tej pory zdobył kilkanaście medali mistrzostw kraju oraz kilka ze światowych imprez. Dwa lata z rzędu wygrał Finał Pucharu Polski w 2012 i 2013r. We wrześniu br. został brązowym medalistą Finału Pucharu Polski, który odbywał się w Zielonej Górze, w lipcu br. - brązowym medalistą Mistrzostw Polski.