Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarze SMS Władysławowo grali na wyjeździe z zespołem Noteci Inowrocław

Roman Kościelniak
Mecz SMS Władysławowo z Notecią Inowrocław
Mecz SMS Władysławowo z Notecią Inowrocław sms władysławowo
Drugoligowy zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego zmierzył się na wyjeździe z koszykarzami z Inowrocławia.

Zespół z Władysławowa pewnie wygrał z Notecią Inowrocław 82:62.
W pierwszej i drugiej kwarcie przewaga koszykarzy znad morza była niewielka – w granicach 7-10 pkt.
- Graliśmy bardzo zachowawczo i popełnialiśmy zbyt dużo błędów zarówno w ataku jak i w obronie - relacjonuje Janusz Kociołek z SMS Władysławowo.

Serwis poświęcony SMS Władysławowo

W drugiej połowie meczu zawodnicy Arkadiusza Miłoszewskiego zupełnie zdominowali gospodarzy. Różnica już sięgała 28 pkt (76:48). Kapitalny fragment gry rozgrywał Mikołaj Witliński – zdobył 15 pkt w 8 min III kwarty! Ostatnia część gry to dalsza dominacja władysławowskiego zespołu i ostateczna wygrana 82:61 (19:14, 18:16, 29:18, 16:13).
Oprócz Mikołaja Witlińskiego dobrze się zaprezentowali: Stanferd Sanny, Marek i Kamil Zywert, Damian Jeszke oraz Rafał Stefanik.

Mecz trzecioligowego zespołu SMS Władysławowo

20 marca SMS na własnym parkiecie rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej z Łowiczem. Będzie to pojedynek decydujący o drugim miejscu w tabeli przed rozgrywkami play-off.