MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 1:1 (1:1)

P.
MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 1:1
MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 1:1 Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 1:1 (1:1). W trzeciej kolejce władysławowski klub wywalczył jeden punkt przed własną publicznością. Bramkę do gospodarzy strzelił Michał Świerczyński.

.

Pierwsza połowa meczu w większości toczyła się pod dyktando gości. W 25 minucie Krzysztof Kwaśny (GKS Kolbudy) przerzucił piłkę nad Aleksandrem Ceynową, bramkarzem MKS-u i zdobył bramkę dla swego zespołu.

Pod koniec pierwszej części gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę. Tuż przed gwizdkiem na przerwę Michał Świerczyński strzelił bramkę na 1:1. Po tej akcji sędzia odgwizdał koniec pierwszej części meczu.

Po zmianie stron MKS kontrolował przebieg gry. Miejscowym udało się stworzyć kilka okazji do zmiany wyniku.

- Niestety nie wykorzystaliśmy ani jednej - przyznaje Mirosław Kania, kierownik drużyny.

Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Zobacz zdjęcia z meczu Sztormu Mosty w okręgówce

W drużynie MKS-u zagrali: Ceynowa - Piesik, Dybała, Tojza, Smykla (73 Gojke) - Liss, Głowienka (68 Szymański), Bonk, Korzeniewski (85 Lezner) - Morgiel, Świerczyński (88 Neumann).

W sobotę MKS jedzie do Gdańska zmierzyć się z tamtejszą Polonią.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0