Mosty. Emocjonujące mecze w szóstej kolejce halowej ligi gminy Kosakowo

as
Nie zabrakło emocji - także tych negatywnych - w rozgrywkach halowej ligi sołectw gminy Kosakowo.

Najgoręcej było podczas spotkania Mostów z Dębogórzem. W składzie Mostów, po dłuższej nieobecności, znaleźli się wszyscy zawodnicy stanowiący trzon zespołu; Dębogórze również wystąpiło w silnej obsadzie. Mecz obfitował w liczne faule i ostrą grę z obu stron. Do przerwy Mosty prowadziły po bramce Radosława Kupca, w drugiej połowie hat trickiem popisał się Radosław Styn, wyprowadzając Dębogórze na dwubramkowe prowadzenie. W emocjonującej końcówce Mosty zdołały odpowiedzieć tylko jedną bramką Michała Freiberga. Niewątpliwie należą się brawa dla Mostów za walkę do końca, ale i dla Dębogórza, które wyszło zwycięsko z arcytrudnego meczu i w ten sposób obroniło pozycję lidera.

Zobacz serwis piłkarski powiatu puckiego

Wyniki szóstej kolejki: Rewa - Suchy Dwór 7:3 (2:2), Pogórze - Kazimierz 6:5 (4:2), Mechelinki - Dębogórze Wybudowanie 2:5 (1:2), Kosakowo - Pierwoszyno 3:10 (1:6), Mosty - Dębogórze 2:3 (1:0).