Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Porażka SMS Władysławowo w Skierniewicach w drugiej lidze koszykówki

dj
Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa uczniów z Władysławowa do Skierniewic. Koszykarze znad morza przegrali 65:96.

Drużynie MKS Skierniewicę udało się przerwać pasmo sukcesów SMS Władysławowo. Zawodnikom znad morza nie udało się wrócić z meczu z tarczą.

Serwis sportowy powiatu puckiego

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg spotkania. Uczniom z Władysławowa nie udało się ani jednej kwarty rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Najwięcej punktów - po 10 - dla SMS-u zdobyli Damian Jeszke, Stanferd Sanny i Kacper Borowski.
SMS mimo porażki utrzymuje się na drugim miejscu w tabeli. Lider, Wilki MOrskie Szczecin, odskoczył na cztery punkty.