Puchar Polski - powiat pucki. Wyniki pierwszej rundy

P.
Arka Prusewo przed PP zagrała z Huraganem Smolno
Arka Prusewo przed PP zagrała z Huraganem Smolno Zbyszek Heft
Puchar Polski powiat pucki - pierwsza runda już zakończona. Do kolejnej fazy rozgrywek przejdą m.in. Arka Prusewo oraz Norda Karwia. Z rozgrywek wycofał się nasz Joker Karlikowo.

Puchar Polski - powiat pucki: wyniki:
- Arka Prusewo - Klif Chłapowo 5:1 (Arka: D. Wojtowicz, K. Ławniczak x2, S. Szczodrowski x2)
- Nörda Karwia - Sztorm II Mosty 3:1 (1:1)
- GKS Linia - Konsal Sławoszyno 4:0
- Barka Łebno - Zatoka 95 Puck 8:1

Piłkarski Puchar Polski powiat pucki - zobacz jak grają nasze zespoły w swoich ligach

W Karwi spadkowicz z klasy A rozpoczął od mocnego uderzenia, bo pierwszy gol padł już w piątej minucie spotkania. Sztorm Mosty zdołał wyrównać niemal pod koniec pierwszej połowy, ale w drugiej odsłonie meczu gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo dwiema kolejnymi trafieniami.
- Dla trenera Kowalewskiego najważniejsze w tym spotkaniu było sprawdzenie dyspozycji swoich zawodników przed meczem ligowym, a także sprawdzenie niektórych z ich na nietypowych pozycjach - komentują mecz sztormowcy.

Józef Selke, szkoleniowiec Nordy przyznaje, że wynik meczu daje nadzieję przed ligowymi rozgrywkami.
- Widać, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu - mówi Selke.

W Prusewie też cieszą się z sukcesu.
- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie - komentuje trener Mirosław Goyke. - Oby tę formę udało się utrzymać na ligowy sezon.

W Pucku porażka martwi szkoleniowców. Mają nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja.

Z futbolowego Pucharu Polski (powiat pucki) wycofał się Joker Karlikowo, który miał zagrać z Celtikiem Reda