Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 (0:1), jesień 2014 - ZDJĘCIA, FILM

P.
Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie (0:1)
Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie (0:1) Piotr Niemkiewicz
Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 (0:1), ósma kolejka piątej ligi (jesień 2014). Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali, ale zdołali wyrównać krótko po wznowieniu gry. Zobaczcie zdjęcia i film: tak padł gol na boisku na Złotych Piaskach.

Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 (0:1), czyli lekka sensacja na boisku na Złotych Piaskach. Drużyna końcówki tabeli najpierw prowadziła, a potem zremisowała w starciu ze znacznie lepiej notowanym beniaminkiem z gminy Kosakowo.

SPRAWDŹ TEŻ:

Mecz - zwłaszcza pierwsza połowa - mógł się podobać kibicom, bo obfitował w akcje, ale podopieczni trenera Roberta Mądrzaka razili nieskutecznością.

Co skwapliwie wykorzystał sobotni rywal Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie.

Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 - zobacz film z meczu:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!