Tygodniowy przegląd prasy (Hel, 28.06-4.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Helu

Diana Tobor
Diana Tobor
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Helu nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Helu nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Helu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.06 a 4.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Imieniny Odona. Kiedy są imieniny Odona? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Wierszyki na imieniny dla Odona”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Hel od 28.06 do 4.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Imieniny Odona. Kiedy są imieniny Odona? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Wierszyki na imieniny dla Odona

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Odona obchodzimy 4.07. Kiedy są imieniny Odona? Imieniny Odona wypadają 4 lipca. Imieniny Odona obchodzone są więc 1 raz w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Odona?

📢 Imieniny Aureliana. Kiedy są imieniny Aureliana? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Życzenia i wierszyki na imieniny

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Aureliana obchodzimy 4.07. Kiedy są imieniny Aureliana? Imieniny Aureliana wypadają 4 lipca, 25 września. Imieniny Aureliana obchodzone są więc 2 razy w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Aureliana?

📢 Imieniny Wielisława. Kiedy są imieniny Wielisława? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Życzenia na imieniny dla Wielisława

Kiedy wypadają imieniny Wielisława? Imieniny Wielisława obchodzimy 4 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 4.07. Co oznacza imię Wielisław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Wielisława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Tygodniowa prasówka 28.06-4.07.2020 Hel: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Helu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Puck: sąsiedzkie nieporozumienie przerodziło się w koszmar. Poszło o wielkie tuje przy płocie granicznym | ZDJĘCIA

Sąsiedzka wojna o zieleń w Pucku. Tuje miały około 7-8 metrów wysokości, a posadzone zostały około 11 lat temu. Dla jednej strony konfliktu były pięknem natury, ozdobą ogrodu i domem dla ptaków, a dla sąsiada ścianą, która zabierała resztki promieni słonecznych docierających do jego domu.

📢 W powiecie puckim kochamy psy! W Światowy Dzień Psa (2020) pokazaliście nam swoje czworonogi. Poznajcie m.in. Yodę i psa rybę| ZDJĘCIA

Międzynarodowy Dzień Psa (2020) w powiecie puckim był wyjątkowym świętem, a Wy zasypaliście nas zdjęciami swoich pupili. Rasowe, kundelki i przygarnięte. Małe i wielkie. Plażowy bywalcy i wybitni kanapowcy, a nawet pies ryba! Na różnorodność nie możemy narzekać. Mamy też twarde dowody na to, że powiat pucki kocha psy! Zapraszamy do naszej wspólnej psiej galerii!

📢 Wentylator a cyrkulator – czy znasz różnice? Które urządzenie do chłodzenia powietrza wybrać?

Zastanawiasz się czy lepiej wybrać wentylator czy cyrkulator? Na pierwszy rzut oka urządzenia te wydają się bardzo podobne. Jednak okazuje się, że są pomiędzy nimi różnice i to istotne. Które urządzenie wybrać? Postaramy się przedstawić najważniejsze różnice pomiędzy wentylatorami a cyrkulatorami, by ułatwić Ci podjęcie decyzji. W gorące dni urządzenie do ochładzania powietrza będzie prawdziwym zbawieniem. Przeczytaj nasz artykuł, by wybrać odpowiedni sprzęt do swojego domu lub mieszkania.

📢 Imieniny Miłosława. Kiedy są imieniny Miłosława? Najbliższe imieniny wypadają 3.07. Wiersze z okazji imienin

Kiedy wypadają imieniny Miłosława? Imieniny Miłosława obchodzimy 3 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 3.07. Co oznacza imię Miłosław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Miłosława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Motorami i quadami po plaży w Ostrowie i Jastrzębiej Górze. Rankiem pędzili po bałtyckiej plaży jak jeźdźcy Apokalipsy | ZDJĘCIA, WIDEO

Szerokie plaże między Ostrowem a Jastrzębią Górą upodobali sobie motocykliści i miłośnicy quadów. Miłośników jazdy nad Bałtykiem można spotkać rankami, jak zaobserwował to jeden z mieszkańców Jastrzębej Góry.

📢 Niesamowite ujęcia Pomorza na zdjęciach satelitarnych. Widać sinice, falę powodziową uchodzącą do Bałtyku, czy zamarznięty Zalew Wiślany

Wszystko wygląda zupełnie inaczej z... kosmosu. Zobaczcie zdjęcia z serii satelitów Europejskiej Agencji Kosmicznej, które systematycznie obrazują powierzchnię naszej planety. Niebezpieczna fala powodziowa i uciążliwe sinice, z tej perspektywy wyglądają wyjątkowo malowniczo.

📢 Przed jednym ze sklepów w gminie Puck pijany 27-latek pobił 52-latka. Teraz grozi mu do 5 lat za kratkami | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali 27-latka, którego podejrzewali o uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna pobił 52-letniego mieszkańca powiatu puckiego. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonym - wszystko na czas oczekiwania na wyrok sądowy.

📢 Przegląd prasy z czerwca 2020 w Helu, najważniejsze informacje miesiąca

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Helu najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Jastarni. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

📢 Imieniny Judy. Kiedy są imieniny Judy? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia imieninowe

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Judy? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Judy jest 2.07. Imieniny Judy wypadają również 2 lipca, 28 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Judy?

📢 Imieniny Martyniana. Kiedy są imieniny Martyniana? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Wierszyki imieninowe dla Martyniana

Kiedy wypadają imieniny Martyniana? Imieniny Martyniana obchodzimy 2 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 2.07. Co oznacza imię Martynian? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Martyniana. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Imieniny Bernardyna. Kiedy są imieniny Bernardyna? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Wierszyki z okazji imienin dla Bernardyna

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Bernardyna obchodzimy 2.07. Kiedy są imieniny Bernardyna? Imieniny Bernardyna wypadają 20 maja, 2 lipca, 28 września, 27 listopada. Imieniny Bernardyna obchodzone są więc 4 razy w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Bernardyna?

📢 Imieniny Urbana. Kiedy są imieniny Urbana? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia na imieniny

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Urbana? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Urbana jest 2.07. Imieniny Urbana wypadają również 2 kwietnia, 16 kwietnia, 25 maja, 2 lipca, 29 lipca, 27 września, 31 października, 19 grudnia. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Urbana?

📢 Zdjęcie paragonu za obiad w Jastarni robi furorę w sieci: astronomiczne ceny jednych szokują, inni bronią nadmorską smażalnię

Zdjęcie paragonu za czerwcowy obiad w Jastarni krąży po sieci i szokuje. Porcja zupy - 30 zł, ryba na wagę - 138 zł. W sumie za obiad dla dwójki: 251 zł! Mogłoby się wydawać, że goście odwiedzili restaurację z gwiazdkami Michelin, ale nie, to była smażalnia ryb w Jastarni. Jednakże o ile większość odwiedzających ma niepochlebne opinie o tym miejscu, o tyle są też zadowoleni i broniący jastarnickiej restauracji.

📢 Pierwszy dzień lipcowych wakacji w Pucku. Na wodzie kolorowo i tłumnie. Dziś spacerowicze woleli molo w Pucku i parki niż plażę | FOT, WIDEO

Puck żyje wakacjami 2020. Na wodzie i puckim porcie jachtowym zrobiło się biało i kolorowo od żagli. Na wodzie tłumy nie tylko sportowców, bo turyści chętnie też wyprawiają się na widokowe rejsy. Intensywne życie toczy się też na molo w Pucku i boiskach do siatkówki plażowej, choć nad brzegiem turystycznego akwenu letników jeszcze niewiele. Za to wśród dzisiejszych spacerowiczów nad Zatoką Pucką byli m.in. piłkarze Stali Rzeszów, którzy w środę 1.07.2020 zagrają z Gryfem Wejherowo.

📢 Raport: koronawirus w powiecie puckim. Jak wygląda bieżąca sytuacja wg sanepidu z Pucka? Środa, 1 lipca 2020

Koronawirus w powiecie puckim: raport z 1 lipca 2020 (środa). Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pucku informuje - od wczorajszego raportu 12 osób otrzymało dobre wieści w postaci negatywnego wyniku badań pod kątem koronawirusa.

📢 Wybory prezydenckie 2020: Oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury. Dane PKW. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski w drugiej turze! Relacja

Trwają wybory prezydenckie 2020. W pierwszej turze największe poparcie zdobył Andrzej Duda. Urzędujący prezydent Polski zdobył 43,5 proc. głosów. Oznacza to, że czeka nas druga tura. W niej kontrkandydatem Dudy będzie Rafał Trzaskowski, który uzyskał wynik 30,46 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Hołownia, a na czwartym Krzysztof Bosak. PKW podała oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury wyborów prezydeckich.

📢 Puck: mistrzostwa woj. pomorskiego w siatkówce plażowej 2020 w kategorii Młodziczek oraz w kategorii Młodzików | ZDJĘCIA

W Pucku odbyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w siatkówce plażowej. W weekend 20 i 21 czerwca 2020 na plaży w Pucku zmierzyły się drużyny dziewcząt i chłopców z Pomorza. Podczas mistrzostw województwa pomorskiego w siatkówce plażowej, które miały miejsce w Pucku, pogoda, humory i kibice dopisywali. Po emocjonujących rozgrywkach naszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Wśród damskich drużyn, które wzięły udział w wojewódzkich rozgrywkach, znalazły się zawodniczki z UKS Zatoka 95 Puck oraz Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego.

Uczniowie zlekceważyli egzamin?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3