Wicher Łebcz - Sokół Strzelno 1:3 (0:1). Liga Gminy Puck 2014: ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Wicher Łebcz - Sokół Strzelno. Liga Gminy Puck 2014
Wicher Łebcz - Sokół Strzelno. Liga Gminy Puck 2014 Piotr Niemkiewicz
Wicher Łebcz - Sokół Strzelno 1:3 (0:1). Krew na boisku, rozbite głowy i pobity lider - tak wyglądał mecz, który stoczyły dwie sąsiednie wioski w ramach rozgrywek Ligi Gminy Puck (sezon 2014/2015).

Wicher Łebcz - Sokół Strzelno 1:3 (0:1). Do tego meczu, który rozgrywany był w ramach piłkarskiej Ligi Gminy Puck sezonu 2014/2015, Wicher przystępował w roli lidera tabeli B klasy, ale po pierwszych kilkunastu minutach pojedynku widać było, że sąsiedzi ze Strzelna łatwo skóry nie sprzedadzą.

Sokół atakował, Wicher bronił się i wychodził z kontrami., ale w pierwszej połowie to goście mieli więcej okazji do zmiany wyniki. I jedną z nich skutecznie zamienili na gola.

Sporym osłabieniem dla Wichra Łebcz była też kontuzja jednego z obrońców, który głową zderzył się z napastnikiem Sokoła Strzelno. Uraz był na tyle poważny, że zawodnik musiał zejść z boiska.

Sokół Strzelno zagrał w składzie: Błażej Ceszke (kapitan), Michał Dusza, Adam Rohraff, Leszek Pienczyn, Krzysztof Totzke, Paweł Hapka (w 45 min. Michał Chrabowski), Arkadiusz Mońko, Grzegorz Zalewski, Grzegorz Dettlaff (55 - Jarosław Kraśnicki), Daniel Dettlaff, Paweł Rambiert (70 - Kamil Czylkowski).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Wicher Łebcz - Sokół Strzelno. Liga Gminy Puck 2014 - zobacz wideo skrót meczu i pierwszego gola: