Władysławowo. Klif Chłapowo na kolanach. Władysławowski MKS wygrał sparing 17:1!

red.
Piotr Niemkiewicz
Tak wysokiej wygranej nikt się nie spodziewał. MKS na sztucznej nawierzchni w Cetniewie pokonał Klif Chłapowo 17:1.

Początek meczu nie zapowiadał takiego zakończenia. To piłkarze Klifu strzelili pierwszą bramkę.
Jak się potem okazało, były to miłe złego początki. Już po kilku minutach to MKS prowadził w tym sparingu.
Bramki dla władysławowskiej drużyny strzelali: Wojciechowski Krzysztof 3 (53’, 70’, 74’), Bonk Błażej 3 (55’, 68’, 82’), Tojza Jędrzej 2 (13’, 82’), Pawlina Michał 2 (15’, 36’), Grapp Tomasz 2 (47’, 86’), Szwok Grzegorz 18’, Korzeniewski Grzegorz 43’, Nisiewicz Krzysztof 49’, Liss Bartłomiej 78’, Burzyński Bartosz 88’

Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania

W zespole MKS-u zagrali: I połowa: Aleksander Ceynowa (M) – Piotr Smykla (M), Karol Sikorra, Jędrzej Tojza, Mateusz Konkel - Bartłomiej Kocoń, Paweł Holender, Grzegorz Korzeniewski, Michał Pawlina - Grzegorz Szwok, Sebastian Lezner

II połowa: Aleksander Ceynowa (M) – Bartosz Burzyński, Jędrzej Tojza, Michał Piesik (M), Bartłomiej Liss (M) - Paweł Rogocki (M), Błażej Bonk, Arkadiusz Głowienka, Krzysztof Nisiewicz - Krzysztof Wojciechowski (M), Tomasz Grapp.