Władysławowo. MKS Przegrał sparing z zespołem młodej ekstraklasy - Górnikiem Zabrze

mks
MKS trenuje na boisku w Cetniewie
MKS trenuje na boisku w Cetniewie Fot. Piotr Niemkiewicz
W ramach przygotowań do rundy wiosennej zawodnicy MKS Władysławowo zagrali z drużyną z młodej ekstraklasy - Górnikiem Zabrze.

Mecz toczył się na sztucznej nawierzchnie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie. Goście ze Śląska w pierwszej połowie strzelili trzy bramki. Zawodnikom z Władysławowa zdołali odpowiedzieć dopiero w drugiej części spotkania. Jednak były to tylko dwa trafienia. MKS przegrał z Górnikiem 2:3.

Serwis piłkarski powiatu puckiego

W pierwszej połowie w zespole MKS-u zagrali: Aleksander Ceynowa (M) – Piotr Smykla (M), Michał Piesik (M), Karol Gojke - Bartłomiej Kocoń, Grzegorz Korzeniewski, Błażej Bonk, Artur Dampc (M) - Michał Świerczyński, Grzegorz Szwok.

II połowa: Aleksander Ceynowa (M) - Bartłomiej Liss (M), Karol Sikorra (70’ Michał Piesik) Mateusz Guz, Mateusz Konkel - Paweł Rogocki (M), Paweł Holender, Krzysztof Nisiewicz, Krzysztof Wojciechowski (M) - Michał Świerczyński (70’ Grzegorz Szwok), Michał Pawlina.

W sobotę o godz. 14 na boisku w Cetniewie MKS rozegra sparing z Wikędem Luzino.