18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. SMS rozjechał koszykarzy z Piły. Decydująca była ostatnia kwarta meczu

red.
Prawdziwy pogrom zgotowali koszykarze SMS-u Władysławowo drużynie z Piły. Mecz w II lidze zakończył się wynikiem 84:58.

Uczniowie z Władysławowa niemal przez całe spotkanie mieli lekką przewagę nad gośćmi z Piły. Przez trzy kwarty zdobyli o 6 punktów więcej od gości.

Dopiero w ostatniej odsłonie zaczął się prawdziwy pogrom. SMS w tej części meczu wywalczył 30 punktów, podczas gdy goście zaledwie 10. SMS wygrał 84:58.

Najwięcej bo 18 punktów dla Władysławowa zdobył Jakub Garbacz, 14 punktów wywalczył Mikołaj Witiński.