18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. SMS w ostatnim meczu ligowym spotkał sie z liderem Batem Sierakowice

mw
W ostatnim meczu sezonu koszykarze SMS Władysławowo podejmowali lidera Bata Sierakowice.

Początek meczu nie zapowiadał niemiłego zakończenia. To gospodarze dominowali w pierwszej kwarcie na parkiecie. W połowie drugiej kwarty drużyna SMS-u wprowadziła 30:21, lecz od tego momentu goście zanotowali serię 14 do 3 i prowadzenie przeszło na ich stronę. Do połowy wynik na tablicy pokazywał remis 37:37.

Serwis poświęcony SMS Władysławowo

Niestety w ostatniej części meczu zespół z Władysławowa zbyt rzadko skutecznie kończył akcje, aby powalczyć o wygraną. Na dodatek w piątej minucie 4 kwarty urazu stawu skokowego doznał Mateusz Migała i musiał opuścić boisko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 60:69. Najwięcej punktów dla SMS-u zdobyli: Marek Zywert 13(1x3), Adam Siewruk 11, Mateusz Migała 10, oraz Adrian Krawczyk 10.